Przeskocz do treści
Pod Choinką
Festiwal

Zbliża się choinkowy kiermasz regionalnych twórców

Targi
darmowe
rodzinne

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Już w tę niedzielę we Dworku odbędzie się świąteczny kiermasz z wyjątkowym rękodziełem.

Nasz kiermasz to nie tylko ozdoby choinkowe i inne świąteczne dekoracje, ale także autorska biżuteria, ceramika, zabawki, świece, a nawet ubrania hand-made dla dorosłych i dzieci.

Zapraszamy w godzinach 10:00 – 16:00 do Sali Kominkowej Dworku wszystkich miłośników pięknych rzeczy oraz poszukujących nietuzinkowych prezentów pod choinkę.

Świąteczne rękodzieło, miody, przetwory

Nie zabraknie ceramiki, zabawek i świątecznych dekoracji. Będzie można zakupić oryginalne zestawy ubrań rodzic-dziecko, biżuterię z włóczki i drewna. Inne propozycje prezentowe to designerskie szklanki w wielu kolorach, świece sojowe o niezwykłych aromatach i ceramiczne kominki, które umilą mroźne wieczory. Nie zapomnieliśmy także o choinkowych słodyczach, miodach idealnych do zimowej herbaty, syropach, dżemach, ręcznie robionych makaronach i innych produktach, które wzbogacą bożonarodzeniowy stół. Nabywając kiermaszowe rękodzieło wesprzecie Fundację Anny Dymnej oraz Stowarzyszenie Emaus.

Będą z nami

Agata Cybulska

Dagmara Turoń (Kogucik i Kokoszka)

Habana

Justyna Basińska (Hand Made My Day)

Nie-zły Piernik

Lucyna Szumiec (U Lucynki)

Agnieszka Szewczyk

Ewa Pasternak

Pasieka Batko

Pasieka u Kamili

Sylwia Wiecheć

Jeśli jesteś regionalnym wytwórcą, prowadzisz mały sklep ekologiczny lub sprzedajesz rękodzieło, to nasz kiermasz jest dla ciebie. Mamy nadzieję, że na stoiskach nie zabraknie zarówno tradycyjnych produktów – domowego jadła, wyrobów lokalnych rękodzielników, miodów i produktów pszczelarskich, jak i innych ceramicznych, odzieżowych czy kosmetycznych różności idealnych pod choinkę. Do współpracy zapraszamy wszystkich chętnych twórców i sprzedawców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty. Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Uczestników Kiermaszu i Formularzem zgłoszeniowym.

Zgłoszenia wystawców

Zgłoszenia proszę przesyłać w wiadomości e-mail na adresy: dorota.trembecka@dworek.eu oraz klaudia.krupa@dworek.eu. W tytule wiadomości proszę wpisać Kiermasz Bożonarodzeniowy Pod Choinką.
W załącznikach prosimy o umieszczenie:

  • skanu podpisanego Regulaminu,
  • wypełnionego i podpisanego Formularza zgłoszeniowego,
  • potwierdzenie przelewu,
  • zdjęć przykładowych produktów,
  • kilku zdań opisu stanowiska,
  • materiałów promocyjnych (strona, profile social media, zdjęcia).
Targi

Podobne wydarzenia