Przeskocz do treści
Paweł Kwiecień iluzjonista.
Spektakl

Prawdziwa magia | spektakl iluzji

Teatr

Szukasz niesamowitych doznań i niezwykłej rozrywki? Przygotuj się na spektakularny pokaz iluzji! Twoja wyobraźnia odżyje na nowo.

25 lutego o godz. 16.00 każdy będzie miał okazję stać się uczestnikiem niezwykłych iluzji, które pobudzą wyobraźnię i zaskoczą nawet najbardziej spostrzegawczych.

Czas trwania: ok. 70 minut.

Widowisko dla całej rodziny

Niech członkowie Twojej rodziny doświadczą fascynującej mieszanki rozrywki, humoru i magii w spektaklu stworzonym specjalnie dla nich.

Dołączcie do nas i stwórzcie wspomnienia, które będą trwać wiecznie.
Widowisko pełne kolorów, magii, zadziwienia oraz samych uśmiechniętych twarzy!

Paweł Kwiecień

Paweł Kwiecień – jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów! Dwudziestoletni artysta już od ponad 11 lat ma przyjemność występować w całej Polsce, jak i na świecie. Paweł jest artystą parków rozrywki oraz teatralnym reżyserem iluzji (Empuzjon- Teatr Śląski) , skąd większość widzów może znać jego magiczne zdolności.

Istotne przed spektaklem

  1. Uwaga na epilepsję: Spektakl może zawierać efekty wizualne, takie jak migotanie świateł lub błyski, które mogą stanowić ryzyko dla osób cierpiących na epilepsję. Osoby z tym schorzeniem powinny być świadome tego ryzyka i skonsultować się z lekarzem przed udziałem w spektaklu. Warto także unikać siedzenia w miejscach, gdzie migotanie świateł jest intensywne.
  2. Spektakl jest przeznaczony dla widzów w wieku od 7 lat i starszych. Młodsze dzieci mogą mieć trudności w zrozumieniu skomplikowanych iluzji lub mogą odczuwać niepokój wobec niektórych efektów specjalnych.
  3. Paweł Kwiecień jest utalentowanym iluzjonistą, ale niektóre z jego sztuczek mogą być trudne do odczytania lub niebezpieczne, jeśli są naśladowane w domu. Dla bezpieczeństwa własnego i innych, pod żadnym pozorem nie wolno naśladować artysty!
Teatr

Podobne wydarzenia