Przeskocz do treści
Spotkanie

Rozmowy Jazzkultury: prof. Bogdan de Barbaro

Dworek TV
online

Już w najbliższy wtorek (30 kwietnia 2024) o godzinie 19:00 w DWOREK TV spotkanie z profesorem Bogdanem de Barbaro, znanym i cenionym psychiatrą i psychoterapeutą, autorem książki Po co światu psychoterapia? Na rozmowę z cyklu Rozmowy Jazzkultury zaprasza Dorota Halberda.

Wszechobecne bodźce generowane przez postęp od których coraz trudniej uciec, szybkie tempo życia oraz zanik prawdziwych i szczerych relacji, bez skrupułów wdzierają się w naszą psychikę. Niepostrzeżenie, czasem szybciej i z impetem, czasem później i powoli „nasze bezpieczniki” się przepalają a gotująca woda w końcu wykipi. I co wtedy? Jak sobie poradzić? Jak żyć?

Prof. dr hab. Bogdan de Barbaro – profesor nauk medycznych, jeden z najbardziej uznanych i opiniotwórczych psychiatrów i psychoterapeutów w Polsce. Przez 25 lat kierował Zakładem Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ekspert w zakresie psychoterapii rodzin i par.

Certyfikat psychoterapeuty i superwizora Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zawodowo interesuje się terapią rodzin i postpsychiatrią.

Współtwórca dokumentu terapeutycznego Pawła Łozińskiego „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham”.

  • Autor lub współautor publikacji:
  • „Konteksty psychiatrii” (red., 2014)
  • „Psychoterapia między wiedzeniem a niewiedzeniem” (współred., 2022)
  • „Po co światu psychoterapia” (2023)
Dworek TV

Podobne wydarzenia