Przeskocz do treści
„Mała książeczka o ajurwedzie: szczypta miłości” | SABAS

„Mała książeczka o ajurwedzie: szczypta miłości” | SABAS

Gościem Beaty Anny Symołon będą Apolonia Rdzanek – Mistrz Jogi i Ayurveda Jyothi, dyplomowany ajurwedyjski doradca żywieniowy oraz autorka publikacji Mała książeczka o ajurwedzie: szczypta miłości, i Dorota Pietrzyk ilustratorka. Zapraszamy 6 czerwca 2022 o 18:00.


DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB

O czym jest Mała książeczka o ajurwedzie: szczypta miłości?

Mała książeczka o ajurwedzie: szczypta miłości jest krótkim przewodnikiem po codziennym życiu. Wiedza w niej zawarta pomoże każdemu w głębszym zrozumieniu samego siebie. Kto tylko się na nią otworzy i zechce ją zastosować w praktyce, nie będzie musiał długo czekać na płynące z niej efekty w postaci lepszego zdrowia, harmonii i większej witalności.
Treści zawarte w tej książce pochodzą głównie z przekazu ustnego od moich nauczycieli jogi i ajurwedy, a przede wszystkim wybitnych lekarzy, którzy zachowali dawną tradycję i ponadczasową mądrość. Wiedza ta służy współczesnemu człowiekowi tak samo, jak służyła ludziom przez tysiące lat. Aby ją zrozumieć, należy zrobić dla niej przestrzeń w umyśle i otworzyć serce.

Kim jest Apolonia Rdzanek ?

Apolonia Rdzanek to zwyczajna kobieta, która nie jest wolna od błędów, upadków i porażek w życiu. To one w konsekwencji prowadzą ją do sukcesów. Dzięki temu ma zgodę na drugiego człowieka, takim jaki jest. Wiele podróżowała po świecie i uczyła się od wspaniałych nauczycieli, pogłębiając wiedzę z zakresu psychologii, jogi oraz ajurwedy. To, czego się nauczyła w teorii i praktyce, chętnie przekazuje innym, prowadząc konsultacje, wykłady, warsztaty, szkolenia i kursy. Wielką wartością jej pracy jest umiejętność stworzenia w kontakcie z drugim człowiekiem takiej przestrzeni, w której pojawia się szacunek, uważność i aktywne słuchanie. Jej silną stroną jest wewnętrzny spokój i harmonia, którą się odczuwa, przebywając w jej obecności. Więcej o Apolonii Rdzanek można przeczytać na stronie www.apoloniardzanek.pl/o-mnie-2/.


Czym jest SABAS?

To Salon Artystyczny Beaty Anny Symołon. SABAS gościł już dziesiątki poetów, pisarzy i krytyków, malarzy, grafików, muzyków i wokalistów, aktorów… Integruje różne środowiska twórcze poprzez dążenie do synkretyzmu prezentowanych utworów i prac, dlatego spotkaniom z autorami towarzyszy muzyka na żywo, recytacje tekstów przez zaproszonych aktorów, bądź fotografie. Klimatyczne wieczory w piwnicach Dworku to zawsze spotkania niezwykłe.

Wstęp wolny.
Projekt
okładki i rysunki –
Dorota Pietrzyk.