Przeskocz do treści
Salon Artystyczny Beaty Anny Symołon

Salon Artystyczny Beaty Anny Symołon

W poniedziałek, 28 lutego 2022 roku, o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny Salon Artystyczny Beaty Anny Symołon, tym razem poetycko – muzyczny. Gośćmi prowadzącej będą Stanisław Kowalski oraz Mariusz Wdowina. Spotkanie odbędzie się w piwnicach budynku głównego i będzie transmitowane na żywo na naszym kanale facebookowym.


Stanisław
Kowalski
to pochodzący z Włocławka kapitan żeglugi śródlądowej, autor wierszy
i tekstów piosenek będących echem jego trybu życia. Natomiast Mariusz Wdowin to krakowski artysta z kręgu piosenki poetyckiej, kompozytor, gitarzysta, pianista, piosenkarz. Autor kilkuset piosenek do tekstów m.in. Miry Zalewskiej, Edwarda Marszałka, Wacława Turka, Marka Petrykowskiego, Jana Tulika, Tadeusza Nowaka, Aleksandry Bacińskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan, Krzysztofa Cezarego Buszmana, Stanisława Kowalskiego, Stanisława Utkanego, Piotra Brymasa, Tomasza Tesznara, Iny Kaweckiej i.in. Na scenie pojawia się od 2000 r. Nagradzany i wyróżniany na wielu festiwalach piosenki poetyckiej i turystycznej. Od 2002 roku prowadzi w Krakowie regularne spotkania z piosenką poetycką, turystyczną i szantową, zwane Śpiewograniami. W 2018 ukazała się płyta Mariusza Wdowina pt. „Wyklęte anioły” do tekstów Miry Zalewskiej. W 2019 roku miała miejsce premiera płyty do tekstów Edwarda Marszałka pt. „Szepty gór”. Najnowsza płyta pt. „Między szeptem a krzykiem” do tekstów Miry Zalewskiej ukazała się jesienią 2020.

Wstęp wolny

Dołącz do WYDARZENIA na Facebooku i zaproś swoich znajomych na spotkanie poetyckie.

Informujemy, że:
1. W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 liczba miejsc jest ograniczona, niemniej po osiągnięciu wyznaczonego limitu, osoby z Unijnym Certyfikatem COVID, które zostały w pełni zaszczepione, będą miały możliwość uczestniczyć w wydarzeniu. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu informacji czy dana osoba została w pełni zaszczepiona przeciwko COVID-19.
2. Prosimy o posiadanie oraz stosowanie własnych środków ochrony w postaci maseczki
3. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego od innych uczestników wydarzenia oraz do stosowania się do poleceń osób zajmujących się obsługą wydarzenia.