Przeskocz do treści
Żywienie dziecka to ciągła jazda na Roller Coasterze? | AMMNIAM, CZYLI SENSORYKA DLA MALUCHA

Żywienie dziecka to ciągła jazda na Roller Coasterze? | AMMNIAM, CZYLI SENSORYKA DLA MALUCHA

Strefa Rodzica to przestrzeń przyjazna i otwarta na potrzeby rodziców. Wspólne zabawy, rodzinne warsztaty, zajęcia fitness dla kobiet w ciąży i mam z dziećmi, spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin, zajęcia ogólnorozwojowe i umuzykalniające dla maluszków – z nami nie ma czasu na nudę!

AmMniam, czyli sensoryka dla malucha

Zajęcia skupione wokół produktów sezonowych dla danego okresu i wyjątkowych wydarzeń w tym czasie. W ten sposób pokazujemy, jak można bawić się z dzieckiem, rozmawiamy o strukturach, temperaturach. Podczas warsztatów rodzice otrzymują od prowadzącej proste zabawy do wykorzystania w domu, które są bardzo pomocne zwłaszcza przy małych niejadkach. Podczas spotkania czeka nas zabawa kolorem zielonym. Rodzice dowiedzą się też, dlaczego kolor zielony często bywa odrzucany przez dzieci. Uwaga! Prosimy o zabranie ubranek na zmianę!

Dla dzieci od 6 m-cy–3 lat

Prowadzenie: Ewelina Pilszczek (dietetyczka)

16 sierpnia 2022, godz. 10.00

Światowy Dzień Roller Coastera. Żywienie dziecka to ciągła jazda na Roller Coasterze? Porozmawiamy o wszystkich wyzwaniach rodziców w budowaniu diety dziecka, jednocześnie fantastycznie się bawiąc.

Zapisy dostępne od 9 sierpnia 2022 FORMULARZ. Przy zapisach prosimy wyszczególnić ewentualne nietolerancje pokarmowe. UWAGA! Zgłoszenia przesłane przed wyznaczoną datą nie będą brane pod uwagę.

Wstęp: 1 zł

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa. Odbywa się w ramach Strefy Rodzica.
Koordynator projektu:
Magdalena Ochocka
magdalena.ochocka@dworek.eu