Przeskocz do treści
Spotkanie z psychologiem ONLINE | Nasze dobre zasoby wewnętrzne

Spotkanie z psychologiem ONLINE | Nasze dobre zasoby wewnętrzne

Kiedy w naszym
życiu pojawiają się trudności, a my nie mamy wystarczająco silnych korzeni –
możemy jak drzewo dać się złamać. Jak radzić sobie w życiu z trudnymi sytuacjami? Czy to prawda,
że posiadamy często dobre, nieuświadomione zasoby wewnętrzne pomocne w takich
momentach? Zagadnienie przybliży psycholog – Magdalena Sękowska. Zapraszamy 19 listopada 2020 o godz. 18.00 na transmisję online na naszym profilu facebookowym.

Każdy z nas doświadcza w życiu trudnych momentów. Przykładem jest obecna sytuacja epidemiologiczna, która wywróciła nasz świat do góry nogami. Wiele osób zmieniło charakter pracy, wiele osób pracę straciło. Musimy sobie radzić z izolacją i ograniczeniami, które oddalają nas od dotychczasowej aktywności.
Nie da się żyć życiem wolnym od frustracji, zranień, trudności, przykrości. Problemem nie jest to, że przeżywamy takie sytuacje, ale jak sobie z nimi radzimy.
Dlaczego jedni potrafią wyjść z trudnych momentów wzmocnieni i mający siłę, a inni są bezradni i pogrążający siebie? Jakie siły działają w nas , że potrafimy się podnosić nawet z najbardziej bolesnych doświadczeń? Czym jest nasza odporność psychiczna i jak ją wzmacniać? Czy jak jest źle, to potem zawsze musi być źle? Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi w trakcie wykładu.
Magdalena Sękowska jest psychologiem, psychoterapeutą, trenerem i doradcą rodzinnym Towarzystwa Rozwoju Rodziny. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, treningi, konsultacje kadry menedżerskiej, zespołów pracowniczych oraz zarządów firm polskich oraz korporacji zagranicznych.
Dołącz do WYDARZENIA na Facebooku i zaproś znajomych na wykład online.