Przeskocz do treści
Spotkanie z psychologiem | Wszystko o miłości

Spotkanie z psychologiem | Wszystko o miłości

Wszyscy potrzebujemy miłości, ale czy tak samo ją rozumiemy? Jak ją definiujemy i czy istnieje jedna definicja tego uczucia? Zagadnienie przybliży znakomita psycholog Magdalena Sękowska. Zapraszamy w środę, 2 września o godz. 18.00. Wstęp wolny.

O tym, że każdy z nas potrzebuje miłości już wszyscy wiemy. Dużo wiemy też o tym, jak taką miłość przekazywać i wzmacniać w okresie dzieciństwa, gdyż badania wykazały, że jest ona podstawą nie tylko naszego życia psychicznego, ale też fizycznego. Ale jak rozumieć miłość w dorosłości? Jak ją definiujemy i czego od niej oczekujemy? Czy w dorosłości wierzymy w miłość czy może potrzebujemy czegoś, co tylko nazywamy miłością?

Spotkanie będzie miało formę wykładu i luźnych rozmów pomiędzy prowadzącą a uczestnikami dzięki czemu będzie doskonałą okazją do lepszego poznania siebie oraz mechanizmów sterujących naszymi zachowaniami.

Magdalena Sękowska jest psychologiem, psychoterapeutą, trenerem i doradcą rodzinnym Towarzystwa Rozwoju Rodziny. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, treningi, konsultacje kadry menedżerskiej, zespołów pracowniczych oraz zarządów firm polskich oraz korporacji zagranicznych.

Dołącz do WYDARZENIA na Facebooku i zaproś znajomych.

UWAGA!

Przypominamy, że na terenie obiektów Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz utrzymanie dystansu min. 1,5 m. Szczegółowe wytyczne umieszczone są przy wejściu do budynków.

Liczba miejsc ograniczona. Na spotkanie nie prowadzimy rezerwacji.