Przeskocz do treści
Dziewczyna w kolorowym ubraniu w dynamicznej pozie trzyma plakat z napisem
Warsztat

Strefa Nastolatka: Warsztaty kreatywnego pisania Loesje | zmiana sali

Warsztaty
zapisy

ZMIANA MIEJSCA! Spotykamy się na dziedzińcu Dworku (ul. Papiernicza 2). W zależności od pogody będziemy tworzyć w plenerze lub przejdziemy do Sali Teatralnej Zajazdu Kościuszkowskiego.

Warsztat dla nastolatków

Warsztaty Loesje pobudzają twórcze myślenie i inspirują do zabawy schematami językowymi, metaforami i wieloznacznościami słów.

13 kwietnia będziemy wspólnie tworzyć niekonwencjonalne hasła.

Warsztaty są skonstruowane tak, aby jednocześnie stymulować aktywność całej grupy i dawać każdej osobie indywidualną możliwość swobodnego wypowiadania się na wszystkich etapach pisania.

Kiedy?

13 kwietnia (w sobotę):

  • od godz. 11.00 dla osób w wieku 13-18 lat.
  • Dworek Białoprądnicki (ul. Papiernicza 2)

Zapisy

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy poprzez formularz:

Loesje

Loesje [czyt. luszje], czyli po polsku Lusia. To imię młodej Holenderki, które od ponad 30 lat gości na czarno-białych plakatach z inspirującymi hasłami.
Loesje to również grupa ludzi działających na całym świecie na rzecz kreatywności, wolności słowa, aktywizmu społecznego. Prowadzą warsztaty kreatywnego pisania, podczas których powstają plakaty w różnych językach, a także twórcze akcje w przestrzeni miejskiej.

Więcej o Loesje, plakaty: www.loesje.pl 

Strefa Nastolatka

Dwa razy w miesiącu, w piątki odbywają się regularne spotkania Strefy Nastolatka. Bieżące informacje i harmonogram spotkań:

>> www: Strefa Nastolatka

>> Facebook: Strefa Nastolatka

Postać w kolorowym dresie wychodzi z ekranu telefonu.

Partnerem oraz inicjatorem projektu jest Urząd Miasta Krakowa – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny – Marzena Paszkot.

Warsztaty

Podobne wydarzenia