Przeskocz do treści
Wyjątkowość istot czujących - Manifest Wegański / spotkanie II

Wyjątkowość istot czujących – Manifest Wegański / spotkanie II

Zapraszamy na kolejne spotkanie i odsłonę drugiego punktu Manifestu Wegańskiego.
Zarówno na rynku w Krakowie 14 listopada, zaraz po hejnale, jak i 17 listopada w Dworku Białoprądnickim będziemy mówić o wrażliwości i niesamowitości wszystkich istot czujących, myślących. Szykujcie się zatem na kolejny happening, zaangażowane rozmowy oraz warsztaty.

Manifest Wegański w swoim drugim punkcie mówi:

„Weganizm dostrzega wyjątkowość czujących istot, związaną z ich podmiotowością i podatnością na krzywdę”.

To dlatego empatia, miłość, zrozumienie, potrzeba działania, aktywizm są dla nas najważniejsze. To dlatego pomaganie, życie dla innych, otwarcie się na innych stanowią dla nas najważniejsze wartości.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć:
– dlaczego weganie czują więź ze zwierzętami pozaludzkimi?
– dlaczego w niekrzywdzeniu widzą sens życia?

To dobry czas by zacząć współistnieć z innymi istotami czującymi, to najwyższa pora byśmy zrozumieli ile możemy zrobić dla innych i ile zależy od nas.

  • 14 listopada, g. 12.00 – RYNEK KRAKOWSKI (pod Ratuszem) – happening – ogłoszenie drugiego punktu Manifestu Wegańskiego


  • 17 listopada, g. 18.00 – DWOREK BIAŁOPRĄDNICKI – spotkanie z twórcami manifestu, omówienie i dyskusja na temat drugiego punktu manifestu oraz WARSZTATY WYPLATANIA MAT ZAPACHOWYCH.
    Warsztaty poprowadzą Weronika Ordyk i Anna Flak.
    Wstęp wolny, bez zapisów.


Na Manifest Wegański zapraszają: Magdalena Hejda, Marcin Urbaniak, Barbara Niedźwiecka, Janusz Bończak, Joanna Hańderek. Bądźcie z nami dla zwierząt, dla świata.

Więcej informacji w WYDARZENIU na Facebooku – dołącz i zaproś znajomych.