Przeskocz do treści
Zuza Baum | Letnie granie

Zuza Baum | Letnie granie

Zuza Baum to młoda artystka, wkraczająca na polską scenę ze świeżo brzmiącą mieszanką rapu, hip hopu i jazzu. Koncert – 14 sierpnia 2022 o godz. 19:00 w Plenerze Dworku Białoprądnickiego.

Wstęp wolny.

Zuza Baum

Raperka, wokalistka, tekściarka, flecistka jazzowa, kompozytorka, a prywatnie miłośniczka psów i wyzwań , które pozwalają się rozwijać. Zuza Baum znana jest m.in. z alternatywnego projektu Atlantyda La5er x ZUZA BAUM docenionego w 2020 roku przez Tak Brzmi Miasto oraz fundację Luneta Nocą. To nowa twarz na polskim rynku muzycznym ze świeżym stylem.

Jej rap jest bardziej delikatny niż to, co na co dzień prezentuje nam tradycyjny hip-hop. Taka forma nie ogranicza Zuzy w zaprezentowaniu całej gamy swoich wokalnych możliwości. Potwierdził to wydany w listopadzie 2020 singiel „Project Away”, który stanowi początek jej solowej kariery.

Cykl Letnie granie

Lato, słońce, relaks, do tego dobry film i muzyka, a to wszystko w otoczeniu zieleni – zapraszamy na wakacje z Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki. Piątki i niedziele to czas na mocne i czasami nieco spokojniejsze brzmienia różnorodnych zespołów.

W tym roku na naszej scenie będziemy gościć m.in. Bibobit, Cinemon, New Bone, Basię Dratwińską czy Piotra Bolanowskiego z Grzegorzem Dowgiałło.

Pełen harmonogram i więcej informacji dostępne na tej stronie.

WYDARZENIE NA FB