Przeskocz do treści

Gordonki Melobobas

płatne
rodzinne

Gordonki z MeloBobasem to cykl zajęć umuzykalniających prowadzonych zgodnie z teorią uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w okresie prenatalnym (mamy w ciąży), niemowląt i maluszków do ok. 3 roku życia.

Ich skuteczność potwierdzona jest naukowo. Udział w zajęciach gwarantuje maluchom wszechstronny rozwój – zapoznają się z bogatym słownikiem muzycznym oraz przygotowują do podjęcia w przyszłości nauki gry na instrumencie. Zajęcia trwają ok. 35 minut, podczas których można usłyszeć autorskie śpiewanki, znane melodie i rytmiczanki bez instrumentów oraz krótkie fragmenty muzyki instrumentalnej z ruchem. Ilość osób w grupie ograniczona do 10 dzieci.

Zajęcia odbywają się w czterech cyklach po 10 zajęć: jesiennym (od 5.09), zimowym, wiosennym i letnim.

PROWADZĄCE GORDONKI Z MELOBOBASEM

Agnieszka Dubiel to certyfikowana instruktorka zajęć gordonowskich, absolwentka szkoły muzycznej w klasie fletu poprzecznego, chórzystka, germanistka, pedagog, podróżniczka i pasjonatka pracy z dziećmi. Od wielu lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci według teorii Gordona. Studiowała w Katowicach, Krakowie, Wiedniu, Ołomuńcu i Shkodre. Praca z dziećmi to dla niej nie tylko marzenie, ale i zawodowa droga, z której nieustannie czerpie radość.

Jaga Szeptalin – absolwentka muzykoterapii AMuz w Łodzi, śpiewa tradycyjne pieśni słowiańskie w grupach SWADA i Strojone. Jest autorką kołysanek, bajek („Bajkowe Kołysanki”) i zabaw dla najmłodszych, a także pieśni wykorzystanych w spektaklach teatralnych; prowadzi warsztaty pisania przyśpiewek oraz warsztaty
pieśni i głosu. Współpracuje z Art Color Ballet, Wataha Drums, Teatrem Mumerus, Muzeum Narodowym w Krakowie, z duetem Crush on Trash, a także z Fundacją Mały Kolberg pisząc piosenki, współtworząc i wykonując widowiska muzyczno-taneczne oraz spektakle oparte na pieśniach tradycyjnych.

INFORMACJE PRAKTYCZNE O GORDONKACH Z MELOBOBASEM

Termin: grudzień 2023–luty 2024
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w dwóch grupach:

Grupa 1. wtorki od 16:05
Grupa 2. wtorki od 16:50
Miejsce: Sala Teatralna Zajazdu Kościuszkowskiego (ul. Białoprądnicka 3, Kraków)

Opłata: 470 zł / cykl 10 zajęć

Zapisy: mailowo na melobobas@gmail.com
Ilość miejsc jest bardzo ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Prowadzące: Agnieszka Dubiel, Jaga Szeptalin

INFORMACJE O OPŁACIE

Opłata za zajęcia bezpośrednio u prowadzącej. W przypadku faktury (tylko faktura elektroniczna) należy podać pełne dane z adresem zamieszkania i numerem NIP.