Przeskocz do treści
Grafika wektorowa: dzieci grające na instrumentach i śpiewające.

Gordonki MeloBobas | MELOLATO

płatne
rodzinne

Informacje praktyczne – edycja letnia

Termin: od 28.05. do 27.06.2024 r.
Zajęcia odbywają się
we wtorki (28.05, 4.06, 11.06, 18.06, 25.06):

I grupa: 16.05-16.45
II grupa: 16.50-17.25

oraz w czwartki (29.05 środa!, 6.06, 13.06, 20.06, 27.06):

I grupa: 16.50-17.25

Miejsce: Sala Teatralna Zajazdu Kościuszkowskiego (ul. Białoprądnicka 3, Kraków)

Opłata:
480 zł/cykl 10 zajęć (zajęcia wtorkowe+czwartkowe)

270 zł (karnet na 5 zajęć we wtorki lub czwartki)

60 zł (wejście na pojedyncze zajęcia we wtorek lub w czwartek)

Zapisy: mailowo na melobobas@gmail.com
Liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Opłata za zajęcia

Opłata za zajęcia przed pierwszymi zajęciami na numer konta

80 1050 1445 1000 0097 2141 3780

lub BLIKiem na 693026366

W przypadku faktury (tylko faktura elektroniczna) należy podać pełne dane z adresem zamieszkania i numerem NIP.

O Gordonkach

Gordonki z MeloBobasem to cykl zajęć umuzykalniających prowadzonych zgodnie z teorią uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w okresie prenatalnym (mamy w ciąży), niemowląt i maluszków do ok. 3,5 roku życia.

Ich skuteczność potwierdzona jest naukowo. Udział w zajęciach gwarantuje maluchom wszechstronny rozwój – zapoznają się z bogatym słownikiem muzycznym oraz przygotowują do podjęcia w przyszłości nauki gry na instrumencie. Zajęcia trwają ok. 35 minut, podczas których można usłyszeć autorskie śpiewanki, znane melodie i rytmiczanki bez instrumentów oraz krótkie fragmenty muzyki instrumentalnej z ruchem. Liczba osób w grupie ograniczona do 10 dzieci.

Zajęcia MELOLATO to cykl 5 spotkań – we wtorki i 5 czwartkowych spotkań (wyjątkiem są zajęcia w Boże Ciało przeniesione na środę 29.05).

Prowadzące Gordonki z Melobobasem

Ewa Markuszewska – zakochana “po uszy” w muzyce pianistka, dyplomowaną instrumentalistka Akademii Muzycznej w Krakowie,  instruktorka i kreatorka zajęć umuzykalniających dla dzieci. Doskonaliła swoje umiejętności instrumentalne na kursach mistrzowskich u światowej sławy pianistów. Laureatka międzynarodowego konkursu pianistycznego „Concours Musician de France”. Występowała jako solistka z licznymi orkiestrami m.in. Orkiestrą Filharmonii Krakowskiej. Od 2014 roku tworzy trio, które prezentuje się na licznych koncertach.
Prowadzi zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych oraz indywidualne zajęcia gry na fortepianie. Pasjonatka dobrej opery, klasycznego jazzu i muzyki dla dzieci.

Agnieszka Szeptalin – absolwentka muzykoterapii AMuz w Łodzi, śpiewa tradycyjne pieśni słowiańskie w grupach SWADA i Strojone. Jest autorką kołysanek, bajek („Bajkowe Kołysanki”) i zabaw dla najmłodszych, a także pieśni wykorzystanych w spektaklach teatralnych; prowadzi warsztaty pisania przyśpiewek oraz warsztaty pieśni i głosu. Współpracuje z Art Color Ballet, Wataha Drums, Teatrem Mumerus, Muzeum Narodowym w Krakowie, z duetem Crush on Trash, a także z Fundacją Mały Kolberg pisząc piosenki, współtworząc i wykonując widowiska muzyczno-taneczne oraz spektakle oparte na pieśniach tradycyjnych.

Agnieszka Dubiel – certyfikowana instruktorka zajęć gordonowskich, absolwentka szkoły muzycznej w klasie fletu poprzecznego, chórzystka, germanistka, pedagog, podróżniczka i pasjonatka pracy z dziećmi. Od wielu lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci według teorii Gordona. Studiowała w Katowicach, Krakowie, Wiedniu, Ołomuńcu i Shkodre. Praca z dziećmi to dla niej nie tylko marzenie, ale i zawodowa droga, z której nieustannie czerpie radość.