Przeskocz do treści
Zarządzanie czasem
Inne

Zarządzanie czasem

Jeśli brakuje Ci czasu na to co ważne, jeśli nie masz chwil dla siebie, jeśli musisz wybierać między pracą, a życiem osobistym, to przyjdź posłuchać interaktywnego wykładu: „Zarządzanie czasem z poziomu nieświadomego umysłu – od zamiaru do realizacji celu” w ramach cyklu „Akademia Mózgu”. Zapraszamy 19 grudnia, godz. 19.00. Wstęp wolny.

Dowiedz się czym jest „nieświadomy umysł”, jak wykorzystać jego potencjał do zarządzania czasem i jak zaplanować drogę od zamiaru do celu w taki sposób, by działać skutecznie i na luzie.
Wykład poprowadzi dr hab. Małgorzata Abassy.

Sala Kominkowa, Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, Kraków
Wstęp wolny

***
Małgorzata Abassy
Pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego, z tytułem doktora habilitowanego nauk humanistycznych w dyscyplinie: kulturoznawstwo. W bieżących badaniach naukowych zajmuje się stosunkami międzynarodowymi w perspektywie kultury i mentalności oraz możliwościami zastosowania cybernetycznych modeli systemów autonomicznych do badań nad dynamiką kryzysów w kulturze.

Prowadzi także „Bajkowe Seminaria”, które powstały w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego. Bajkowe seminaria oebjumą m.in. pisanie bajek dla osób dorosłych, spisywanie historii rodzin, organizowanie warsztatów pisania tekstów i historii opartych na schemacie bajki magicznej, z naciskiem na mentalność i kulturowe uwarunkowania Słowian. Seminaria wyrosły z pasji i zainteresowań naukowych Małgorzaty Abassy słowiańską bajką magiczną i kulturą Polski oraz Wschodniej Słowiańszczyzny. Ich misja wyraża się w słowach: Droga powstaje, gdy idziesz. To co oferują służy lepszemu rozumieniu świata, komunikowaniu własnych pragnień i potrzeb, współdziałaniu dla wspólnego dobra i tworzeniu sobie lepszej jakości życia.

http://www.abassy.pl/
http://bajkoweseminaria.pl/

Organizator wydarzenia:

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Studio My