Przeskocz do treści
Zimowy teatr cieni
Inne

Zimowy teatr cieni

Pan Piórko i jego magiczna szafa zapraszają do zimowej krainy. Teatr Figur zabierze najmłodszych w niezwykłą podróż do świata wyobraźni. Spektakl odbędzie się w najbliższą sobotę 7 stycznia o godz. 15.00 (Sala Teatralna, ul. Papiernicza 2). Wspólnie z bohaterami odkryjemy m.in. w co należy się ubrać, kiedy jest nam zimno, w co można bawić się na śniegu, jakie sporty można uprawiać w zimie i jak wyleczyć się z zimowego przeziębienia. W spektaklu wykorzystano różne formy teatralne: animację przedmiotu, pantomimę, teatr cieni.

Rezerwacja biletów: figurki@teatrfigur.pl lub telefonicznie +48 880 280 740.
Scenariusz i reżyseria: Mateusz Przyłęcki
Obsada: Tadeusz Dylawerski, Agnieszka Kolanowska
Konsultacje: Danusia 9 lat, Natalia 9 lat, Alexandra 7 lat, Zuzanna 7 lat, Marcin 7 lat, Michał 7 lat, Marcin 5 lat, Nataszka 4 lata, Mati 3 lata.

Teatr Figurki to scena dla najmłodszych Teatru Figur Kraków – wędrownego teatru lalek, który wyspecjalizował się w technikach teatru cieni. Swoje spektakle pokazują na całym świecie, na najważniejszych festiwalach sztuki lalkarskiej i w najmniejszych świetlicach domów kultury: w Waszyngtonie i Okulicach, Moskwie, Bagdadzie, Lanckoronie, Psarach i Seulu. Grają dla dzieci i dla dorosłych po polsku, niemiecku, rosyjsku, angielsku, a czasem w ogóle nie mówią