Przeskocz do treści
Znane gwiazdy dla chorej Iwony
Inne

Znane gwiazdy dla chorej Iwony

Szczytny cel i wspaniała muzyka. Zapraszamy na wieczór literacko – muzyczny z udziałem Renaty Przemyk Akustik Trio. Dochód z imprezy pomoże zebrać fundusze na leczenie w klinice zagranicznej Iwony Watały chorującej od czterech lat na nowotwór złośliwy. Wydarzenie połączone z aukcją charytatywną odbędzie się 8 kwietnia o godz. 19.30 w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.

Iwona Watała od czterech lat walczy z nowotworem złośliwym. Nadzieją dla niej jest leczenie nową metodą immunoterapii, niestety bardzo kosztowną, a nierefundowaną przez NFZ. Cena leczenia przekracza możliwości Iwony – wynosi 200 tysięcy złotych. Dzięki ludziom dobrej woli chora ma szansę na poddanie się terapii mogącej uratować jej życie. Iwonę można wesprzeć kupując bilet – cegiełkę w cenie 100zł lub 200zł na literacko – muzyczny wieczór z udziałem Renaty Przemyk z zespołem Akustik Trio.

Oprócz tego w ramach wydarzenia odbędzie się aukcja unikalnych przedmiotów podarowanych przez znanych sportowców i artystów. Będzie można licytować m.in.: piłkę i rękawicę Jerzego Dudka, piórko gitarowe Pawła Mąciwody – basisty zespołu Scorpions, płytę tego zespołu z autografami muzyków, niespodzianki od Magdy Steczkowskiej i aktorów serialu Ranczo.

Podczas wieczoru swoje utwory zaprezentują literaci ze Stowarzyszenia Absolwentów, Wykładowców i Słuchaczy Studium Literacko Artystycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie: Ewa Jędrych, Ewa Szumowska, Ewa Szawul i Ewa Wawrzyńska.

Wydarzenie poprowadzi znana aktorka – Magdalena Pociecha.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie Iwony Watały.

KONTAKT W SPRAWIE ZAPROSZEŃ – CEGIEŁEK:
dajemoc@interia.pl , www.facebook.com/DajeMoc lub pod numerem telefonu: 605 889 794