Przeskocz do treści
Zrelaksuj się!
Inne

Zrelaksuj się!

Plener Dworku to idealne miejsce do tego by odpocząć, dlatego w sierpniowe soboty od godz. 17.00 zapraszamy do Strefy Relaksu przy Papierniczej 2. Na wszystkich będą czekały leżaki, poduszki, gry planszowe, a także gorące rytmy zumby, salsy a dla gibkości ciała – pilates. Wstęp wolny.

Strefa Relaksu to miejsce gdzie czas zatrzymuje się w miejscu, a miejski zgiełk przestaje istnieć. Aż chce się powiedzieć: Chwilo trwaj! Zapraszamy wszystkich spragnionych odpoczynku, dobrego towarzystwa czy po prostu mających ochotę na „nic nierobienie” w pięknej scenerii.

Sierpniowy program:

6 sierpnia – ZUMBA

Jest to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy.

13 sierpnia – SALSA

Energetyczne zajęcia wypełnione pozytywnym zmęczeniem i ogromną dawką endorfin. To fuzja tańców wywodzących się z rejonów Ameryki Łacińskiej i nie tylko, a więc salsy, samby, cha cha cha, bachaty, marengue zawierające szczyptę belly dance, afro, jazzu i rock & rolla. Wszystkie prezentowane kroki będą się ze sobą mieszać tworząc widowiskowe choreografie. Podczas zajęć ukształtujesz swój własny styl i nabierzesz charakterystycznych ruchów latynoskich. Po kilku zajęciach z radością i pewnością ruszysz na parkiet i stworzysz własne żywiołowe improwizacje, ale także zgubisz zbędne kilogramy oraz nabierzesz gibkości. Jeżeli chcesz poczuć się niezwykle, nabrać więcej pewności siebie i więcej wewnętrznej radości, poprawić kondycję swojego ciała i umysłu te zajęcia są dla Ciebie.

20 sierpnia – GRY WIELKOFORMATOWE

Karciane, strategiczne, logiczne, imprezowe, słowne, ekonomiczne, przygodowe, czy taktyczne. Tym razem w Strefie Relaksu wejdziemy w świat gier planszowych. Czekamy na was z kilkunastoma grami oraz prowadzącym, który w każdej chwili będzie do Waszej dyspozycji. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i własne planszówki, albo po prostu skorzystajcie z naszych.

Lista naszych planszówek:
Twister, Kolejka, Tabu, Karty, Gry wielkoformatowe, Carcassonne, Pędzące Żółwie, Mali Powstańcy, Kalambury, Dixit, Kraby, Farmer, Scrabble, Geniusz, Miliard w rozumie, Wehikuł czasu

27 sierpnia – PILATES I RELAKSACJA

Podstawą tej techniki jest oddychanie, na którym oparte są wszystkie ćwiczenia. Technika polega na precyzyjnym spinaniu, rozluźnianiu oraz rozciąganiu poszczególnych partii mięśniowych. Polecany dla osób z wadami postawy oraz dolegliwościami związanymi z kręgosłupem.

Zajęcia aktywne poprowadzi Magic Fit. Klub powstał z miłości do ruchu, zdrowego życia, ludzi i muzyki. I właśnie takiego pozytywnego zastrzyku energii możecie oczekiwać w naszej Strefie Relaksu!