Przeskocz do treści
logotyp klubów rodziców duży niebieski smok przytula małego zielonego smoka
Strefa rodzica

Strefa Rodzica | zapisy na 2024 r.

rodzinne

Nowy rok, nowe wrażenia! Po sensoryczne doświadczenia, zabawy taneczne i wiele więcej zapraszamy do Strefy Rodzica.

Etno zabawy

Zajęcia etnograficzne o charakterze ogólnorozwojowym i poznawczym. Skupione są wokół inspirującego polskiego folkloru, porażającego feerią barw, wesołością, integrującego muzykę, słowo, ruch, rodzime obrzędy i niezapomnianą plastykę.

Zapisy ruszają 27 grudnia.

Chuśtaniec

Chuśtaniec to autorski cykl zajęć tańca z maluszkiem, zawiązanym w chuście bądź ułożonym w miękkim nosidełku. To aktywność dla każdego rodzica, który lubi muzykę, taniec (lub po prostu ruch), a przede wszystkim chce spróbować czegoś nowego.

Zapisy ruszają 27 grudnia.

AmMniam

Zima w różnorodnych kolorach

Podczas nowych zajęć sensorycznych rodzice dowiedzą się, dlaczego należy dbać o ładny wygląd posiłków i różnorodną kolorystykę na talerzu. Czy kolory mają na nas wpływ i czy decydują o naszych preferencjach bardziej niż… smak?

Zapisy: od 9 stycznia.

Lepi łapki

Zajęcia sensoplastyczne dedykowane dzieciom w wieku 1-3 lata. Młodsze, samodzielnie siadające dzieci również mile widziane. Zajęcia wspierają całościowy rozwój dziecka a w szczególności zmysł propriocepcji i równowagi. Na zajęciach nie zabraknie makaronu, ryżu, mas plastycznych, zabaw światłem, ale też zadbamy o rozwój ruchowy, masażyki i zabawy rodzic – dziecko.

Zapisy: od 17 stycznia.

Kluby Rodziców z Dziećmi do lat 3

Warsztaty w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” należą do kompleksowej oferty zajęć o charakterze edukacyjnym, integracyjnym i rozwojowym. Więcej o Klubach: Krakowska Karta Rodzinna.

Ważne przy zapisie

Udział w warsztacie to koszt 1 zł. Płatności za zajęcia dokonuje się każdorazowo bezpośrednio u instruktora prowadzącego. Zapisy przed wyznaczonymi terminami nie są brane pod uwagę.