Przeskocz do treści
Nasze zajęcia

Strefa rodzica

Strefa Rodzica to przestrzeń przyjazna i otwarta na potrzeby rodziców z dziećmi do lat 3. Wspólne zabawy, rodzinne warsztaty, spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin, zajęcia ogólnorozwojowe i umuzykalniające dla maluszków – z nami nie ma czasu na nudę!

Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców. Projekt ma formułę warsztatową, prowadzoną przez wykwalifikowaną grupę specjalistów z różnych dziedzin. Rodzice mają okazję do spotkań m.in. z psychologiem, pedagogiem, położną, rehabilitantką, dietetykiem. Oprócz konsultacji specjalistycznych odbywają się zajęcia angażujące całe rodziny, promując wspólne spędzanie czasu, ucząc twórczego podejścia do zabawy i sprzyjając rozwojowi umiejętności interpersonalnych. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Logotyp klubów rodziców - duży niebieski smok przytula małego zielonego smoka.

Strefa Rodzica to również miejsce, z którego możecie wypożyczać wartościowe książki wspierające rodziców w poszukiwaniu wiedzy o wychowaniu pociech, ich rozwoju, jak również w samorozwoju. Zajrzyjcie do naszej Biblioteki poniżej.

Informacje o zajęciach i terminach zapisów znajdują się poniżej.

Koordynator projektu:
Weronika Dulowska – Stępień
weronika.dulowska@dworek.eu

Inne zajęcia