Przeskocz do treści
Członkowie zespołu czereśnie w strojach piłkarskich koloru czereśni stoją wokół bramki na murawie - jeden z nich stoi na szczycie bramki, jeden wspina się po bocznej siatce, pozostali stoją.
Koncert

Czereśnie do sześcianu | Koncert

Muzyka
Muzyka
Muzyka
biletowane
płatne
rodzinne

Wiemy, że kochacie Czereśnie. Po dwóch ostatnich koncertach na których wspólnie z muzykami tańczyliście, śpiewaliście i klaskaliście, już planujemy kolejne!

Czereśnie w Krakowie – trzy koncerty jednego dnia

Zarezerwujcie niedzielę, 22 października i przyjdźcie do Dworku Białoprądnickiego. Organizujemy trzy koncerty, mając nadzieję, że tym razem dla nikogo nie zabraknie miejsc.

Zapraszamy o godzinie:

  • 11.00 – bilety wyprzedane,
  • 13.00 – bilety wyprzedane
  • 15.00 – bilety wyprzedane.

Energia, żywiołowość, różnorodność brzmienia i teksty piosenek zespołu Czereśnie gwarantują doskonałą zabawę. Kto był na poprzednich koncertach, ten wie!

Czereśnie

Czereśnie to zespół założony w Krakowie w 2017 roku. Występują w czteroosobowym składzie, grając na różnych instrumentach (mandola, banjo, ukulele, instrumenty perkusyjne, gitara basowa, tuba, klarnet, tuba itd.).

W 2017 r. światło dzienne ujrzał debiutancki album „Ale wrzawa!”. W listopadzie 2018 r. ukazała się druga płyta pt. „Pestki”, trzecia płyta „Sport to zdrowie!” w 2020 roku i najnowsza, tegoroczna „Czereśnie Pani Marii”. Na każdej z nich można znaleźć dobrze brzmiące, rytmiczne utwory. Wśród nich piosenki o zdrowym odżywianiu, dbaniu o środowisko i szacunku do leśnych zwierząt. Edukacyjnie ale niesztampowo.

Przy czym autor tektów – Andrzej Zagajewski zadbał o dostosowanie tekstu do odbiorców, tak aby były łatwe w odbiorze i zrozumieniu, ale nie infantylne. To proste, wpadające w ucho opowiastki. Czereśnie to jednak nie tylko albumy, ale także – kto wie, czy nie przede wszystkim – żywiołowe występy, podczas których najmłodsi słuchacze zgodnie z ideą przyświecającą muzykom zapraszani są do pełnoprawnego uczestnictwa w „koncercie muzycznym”.

Na koncercie usłyszycie:

  • Andrzeja Zagajewskiego – śpiew, instrumenty strunowe,
  • Sebastiana Kaszycę – instrumenty perkusyjne, sampler, śpiew,
  • Wojciecha Wędzichę – klarnet, instrumenty klawiszowe, śpiew,
  • Jakuba Lewickiego – gitara basowa, tuba, śpiew.

Dzieci, rodzice, dziadkowie i pradziadkowie… Wpiszcie w kalendarz tę datę i już rezerwujcie 22 października na kolejny koncert!

Data: 22 X 2023, godziny: 11.00, 13.00, 15.00
Miejsce: Sala Kominkowa/Złota
Bilety: 50,00zł / os. (dostępne na stronie ekobilet.pl, w kasie Dworku Białoprądnickiego (ul. Papiernicza 2, Kraków) oraz w miarę wolnych miejsc przed koncertem).

Od września cena biletów wzrośnie i będzie wynosić 60 zł od osoby!

Uwaga! Bilety obowiązują zarówno opiekunów, jak i dzieci. Liczba miejsc ograniczona! Uwaga, bilety wyprzedane!

Muzyka
Muzyka
Muzyka

Podobne wydarzenia