Przeskocz do treści
czarna plansza pokryta kwadratowymi literami układającymi się w napis
Koncert

Odkrywka | Wielki finał

Muzyka
plenerowe
darmowe

Odkrywka 2023 dobiega końca

Za nami całe lato naprawdę dobrego grania w ramach przeglądu muzycznego Odkrywka.

Odkrywka 2023 to przegląd muzyczny skierowany do zespołów z Krakowa i okolic, które nie wydały jeszcze długogrającego albumu (tzw. LP), zorganizowany przez Dworek Białoprądnicki we współpracy z radiem Jazzkultura. Celem imprezy było zaprezentowanie publiczności sceny krakowskiej jej różnorodności i jakości oraz wsparcie debiutujących artystów i artystek w dotarciu do większego grona odbiorców. Wzięcie udziału w przeglądzie było ponadto okazją do profesjonalnego zarejestrowania audio koncertu.

Dla artystów i artystek o najwyższym poziomie merytorycznym, artystycznym, technicznym i wykonawczym przewidujemy nagrody (między innymi nagranie i wyprodukowanie singla w studiu im. Janusza Muniaka, live sesję audio-video realizowaną przez Dworek TV). O tym kto je zdobył dowiemy się właśnie podczas Wielkiego finału Odkrywki.

Wielki finał

Wielki finał to koncert kapel, które w trakcie przeglądu zaprezentowały najwyższy poziom artystyczny, merytoryczny i wykonawczy. Tego dnia na Letniej Scenie Dworku Białoprądnickiego zaprezentujemy zespoły na które szczególnie warto zwrócić uwagę i których twórczość gorąco polecamy.

Do zobaczenia o 19:00. Wstęp za darmo!

Muzyka

Podobne wydarzenia