Przeskocz do treści
Dźwięki z drewna vol.3 Paula Wolski

Dźwięki z drewna vol.3 Paula Wolski

Cykl spotkań muzyką akustyczną wywodzącą się z takkich gatunków jak: new acoustic, americana, folk, bluegrass, blues, country. Gościem kolejnego spotkania, które odbędzie się w Jazz Club Dworek we wtorek, 10 sierpnia 2021r. o godzinie 20:00, będzie Paula Wolski. Bilety na koncert w cenie 30zł do kupienia na ekobilet.pl oraz przed wydarzeniem.
PAULA WOLSKI jest fińską piosenkarką mieszkającą już od ponad dekady w Polsce. Jej autorskie piosenki, śpiewane po fińsku, są subtelną mieszanką americany z fińskim folkiem. W jej utworach główną rolę gra jej głos, nieraz opisywany jako anielski (choć według niej samej ten opis idzie nieco na przekór jej osobowości). W listopadzie 2020r. ukazała się jej debiutancka solowa płyta „Lato”. Poza działalnością solową śpiewa i gra również w kobiecym trio ORNERY BROAD. Jako chórek dla Pauli zaśpiewa zespół MIÓD (Luberda/Stępniak). MIÓD to harmonie wokalne, akustyczne klimaty i słodkie dźwięki płynące z Krakowa, a zakorzenione w twórczości takich artystów jak Martyna Jakubowicz, Joni Mitchell i Jorge Drexler.
Dźwięki z drewna, to całkowcie akustyczne koncerty, niekiedy jamy, zaplanowane sesje muzyczne łączące muzyków krakowskiej, ale też krajowej sceny muzyki akustycznej. W kolejnych odsłonach uslyszymy Paulę Wolski, Natalię Kwiatkowską, Above the ground, Macieja Trifonidisa, Miłosza Skwiruta, Karola Ochodka, Jakuba Gucika, Kubę Byczka, Łukasza Wisniewskiego, Łukasza Czekałę i wielu, wielu innych muzyków związanych z akustycznym graniem. Artysci wystąpią solo, ale będą też zapraszać gości, będziemy miksować- łączyć składy, więc będzie bardzo „rodzinnie” i ciekawie.
Dołącz do WYDARZENIA na Facebooku i zaproś znajomych na koncert w Jazz Club Dworek.
Informujemy, że:
1. W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 liczba miejsc jest ograniczona, niemniej po osiągnięciu wyznaczonego limitu, osoby z Unijnym Certyfikatem COVID, które zostały w pełni zaszczepione, będą miały możliwość uczestniczyć w wydarzeniu. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu informacji czy dana osoba została w pełni zaszczepiona przeciwko COVID-19.
2. Prosimy o posiadanie oraz stosowanie własnych środków ochrony w postaci maseczki.
3. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego od innych uczestników wydarzenia oraz do stosowania się do poleceń osób zajmujących się obsługą wydarzenia.