Przeskocz do treści
Dziewczynka trzymająca wielkie czerwone serce z kartonu.
Spotkanie

Miejsce wrażliwe: Miłość i jej kolory

Warsztaty
przedział wiekowy: 5+ 5+

Uwaga! Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spotkanie zostaje odwołane! Mamy nadzieję, że zobaczymy się niebawem.

Rozumienie przez zabawę

Przepływ emocji jest rzeczą naturalną. Nawet gdy odczuwamy te przejścia jako zbyt szybkie, zaskakujące, czasem nieprzyjemne. Każdy warsztat cyklu Miejsce Wrażliwe jest inny. Zależy od tematu, uczestników, naszych nastrojów, dyspozycji w danym dniu, dynamiki aktywności. Prowadząca – Anna Machacz, otwiera się na przepływ tych zmiennych, co miesiąc eksplorując jeden z fascynujących tematów ludzkiego świata emocjonalnego. Każde spotkanie to aktywizacja ruchowa i sensoryczna dzieci oraz rodziców oraz integracja uczestników.

Czym właściwie jest miłość?

Czy można określić właściwości fizyczne miłości, tak jak na przykład wody lub powietrza? Znacie jej kolor, smak, zapach?

Na najbliższym spotkaniu, 18 lutego o godz. 16.00, przyjrzymy się miłości, która jest dosłownie wszędzie dookoła nas. Możemy przecież kochać nie tylko drugą osobę, ale także zwierzaka, przyrodę, książki, muzykę, samych siebie.

Miejsce spotkania: Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3

Wstęp wolny!

Anna Machacz

Anna Machacz jest znaną polską autorką książek dla dzieci. Jej publikacje są pełne niezwykłych postaci, odważnych bohaterów i przygód, które poruszają istotne tematy. Uczą dzieci cennych życiowych lekcji, takich jak przyjaźń, tolerancja, odwaga czy szacunek dla innych. Anna wprowadza do swoich opowieści elementy z fantastyki, baśni i mitologii, tworząc niepowtarzalny świat, w którym dzieci mogą się zanurzyć i zafascynować.

Miejsce Wrażliwe

To projekt skierowany do dzieci 5+, którego celem jest oswajanie inności i niwelowanie dystansu jaki niewiedza i lęk mogą w nas wywoływać. To także przestrzeń do spotkań z emocjami, opartych na losach książkowych bohaterów.

Warsztaty

Podobne wydarzenia