Przeskocz do treści
Katarzyna Chlebny siedzi tyłem, z głową odwróconą w bok. Uśmiecha się do obiektywu.
Warsztat

Noc Poezji | Warsztaty z Katarzyną Chlebny

Literatura
darmowe
zapisy

Emocje między słowami – warsztaty z Katarzyną Chlebny

Otwieramy zapisy na bezpłatne warsztaty pracy ze słowem poetyckim, które poprowadzi Katarzyna Chlebny w ramach tegorocznej Nocy Poezji w Dworku Białoprądnickim.

Warsztaty odbędą się w sobotę 7.10.2023 o 14:00 w Budynku Głównym przy ulicy Papierniczej 2 w Krakowie. Program kierujemy do osób dorosłych, tworzących własną poezję lub pracujących z poezją na różne sposoby. To świetna okazja dla chcących poprawić swoje umiejętności czytania i deklamowania poezji. Tegorocznym tematem Nocy Poezji jest cisza zatem głównym elementem programu będzie uświadomienie sobie jak ważna i wymowna jest przestrzeń ‘pomiędzy’ słowami. Jak pracować ciszą, milczeniem czy pauzą żeby podkreślić emocję i znaczenia w utworze.

Zapisy prowadzimy przez formularz. Ilość miejsc ograniczona.

Katarzyna Chlebny

Katarzyna Chlebny – aktorka, reżyserka i wokalistka, na stałe związana z krakowskim teatrem Proxima. Jest znana ze swoich wybitnych kreacji w spektaklach „Kora.Boska”, „Kruchość wodoru. Demarczyk”, „Słownik Ptaszków Polskich” oraz między innymi z filmów „Wołyń” i „Kler” Wojciecha Smarzowskiego. Jest certyfikowanym Pedagogiem Wokalnym Międzynarodowego Stowarzyszenia Natural Voice Perfection Institute. Przez lata prowadziła zajęcia w Liceum Aktorskim, Studium Aktorskim- Lart Studio oraz w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa. Obecnie wykłada na Wydziale Aktorskim w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzejewskiego.

Projekt finansowany ze środków Miasta Krakowa.

Literatura

Podobne wydarzenia