Przeskocz do treści
U góry czarno-białe zdjęcie zespołu ISKA, na pierwszym planie wokalistka, z tyłu skład - od lewej instrumenty dęte, gitara, perkusja, z prawej strony osoba siedzi na ławce tyłem do obiektywu. Postaci muzyków są wycienione, uwaga skupia się na wokalistce. Na dole czarno-białe zdjęcie zespołu Agata Nasiadka, wokalistka i muzycy w studio, patrzą w obiektyw
Koncert

Odkrywka | ISKA i Agata Nasiadka

Muzyka
cykliczne
darmowe
plenerowe

Zapraszamy na pierwszy, po inaugarcji, koncert w ramach tegorocznego letniego przeglądu muzycznego Odkrywka. 14 lipca o 19:00 zagrają dla nas dwie świetne kapele z mocnymi, damskimi wokalami – ISKA i Agata Nasiadka.

  • ISKA to skład grający nieoczywiste brzmienia na pograniczu gatunków, w klimacie soulu i jazzu,
  • Agata Nasiadka, czyli zespół, który zaskakuje połączeniem mocnych riffów z delikatnym akcentem pianina.

ISKA

ISKA to siedem różnych charakterów, które – jak siedem światów – spotykają się w jednym celu: by robić muzykę nieoczywistą i barwną. Grają oryginalne niszowe brzmienia, będące połączeniem soulu, jazzu, funku i rocka, z mocnym i zaskakującym wokalem.

W 2022 roku zostali wyróżnieni nagrodą publiczności w konkursie Werble 2022 Radia Rzeszów.

Skład zespołu

Aleksandra Fleszar – saksofon, skrzypce
Izabela Guzara Burek- wokal
Michał Girguś – gitara
Mateusz Łabęcki – bas
Krystian Gajda – instrumenty klawiszowe
Dominik Cichy – trąbka
Damian Burek – perkusja.

ISKA w akcji

Słuchając ich brzmienia można zapomnieć o całym świecie! Sprawdźcie same i sami!

Agata Nasiadka

W ich repertuarze odnaleźć można zarówno ballady rockowe w stylu Guns’n’Roses, jak i szybkie, energetyczne kawałki. Członkowie zespołu to pięć zupełnie odmiennych charakterów, które świetnie się uzupełniają. Głównym ogniwem spajającym muzyków jest tęsknota za czasami, w których rock był manifestem wolności i autentyczności.

Do tej pory mogliście usłyszeć ich w Klubie Muzycznym Ucho w Gdyni, w Rudeboy Club w Bielsku-Białej, czy też w Garage Pub w Krakowie. W tym roku zespół został półfinalistą eliminacji do 29. Pol’and’Rock Festival.

Jeśli poszukujecie emocji i niesamowitej atmosfery zaklętej w rockowej muzyce lat 90., a playlisty z muzyką z tamtego okresu znacie już na pamięć, koniecznie musicie poznać muzykę zespołu AN!

Skład zespołu

  • Krzysztof Heinrich – gitara solowa
  • Maciej Jaworowski – gitara basowa
  • Dawid Lewandowski – gitara rytmiczna
  • Agata Nasiadka – wokal, pianino
  • Erdem Yıldız – perkusja

Posłuchaj ich!

* w razie, gdyby pogoda nam nie dopisała, koncert odbędzie się w Jazz Clubie Dworek – w piwnicy Dworku Białoprądnickiego. 

Muzyka

Podobne wydarzenia