Przeskocz do treści
Para aktorów stoi na scenie z kolorową scenografią. Na środku dwie pacynki. Po prawej aktorka stoi na krześle i dmucha w wuwuzelę.
Spektakl

Sokrates w piaskownicy | Spektakl o emocjach dla małych i dużych

Teatr
biletowane
przedział wiekowy: 5+ 5+

Radosne, rozśpiewane widowisko, które zachwyci nie tylko dzieci, ale także rodziców. Spektakl Teatru Małe Mi pt. ”Sokrates w piaskownicy” już 19 maja 2024r. o godz. 16:00. Bilety już dostępne na ekobilet.pl i w kasie.

Lalkowi bohaterowie spektaklu – Sophia i Philo – siedzą w piaskownicy rozmawiając o Miłości, Złości, Odwadze i Strachu, Zabawie i Nudzie, Dzieciach i Dorosłych. Ich pytania skłaniają do rodzinnego filozofowania, zadawania kolejnych pytań, odpowiadania na nie, budzą ciekawość świata i siebie. Przedstawienie powstało na bazie scenariusza Sławy Tarkowskiej, którego podstawą były wywiady przeprowadzone z dziećmi z różnych środowisk i miejscowości w całej Polsce.

Aktorzy z Teatr MAŁE MI stworzą niepowtarzalny klimat. Ciekawie opowiedzą o współczesnym świecie. Historie przełożą na język dzieci, rozbudzając ich wyobraźnię. Najmłodsi widzowie będą mieli okazję zapoznać się z różnymi technikami lalkowymi, formami scenicznymi, również z udziałem przedmiotów codziennego użytku, które ożyją w rękach aktorów podczas spektaklu.

Spektakl pt. „Sokrates w piaskownicy”
19 maja 2024r., godzina 16.00

Miejsce: sala teatralna – oficyna wschodnia

Bilety: 35,00zł / os. (dostępne na stronie ekobilet.pl, w kasie Dworku Białoprądnickiego  oraz w miarę wolnych miejsc przed spektaklem).

Uwaga! Bilety obowiązują każdego (zarówno rodziców, jak i dzieci).
Liczba miejsc ograniczona!
Spektakl dla dzieci 4+

Teatr

Podobne wydarzenia