Przeskocz do treści
kobieta stoi na macie ułożonej w trawie, w pozycji z jogi, z jedną ręką wyprostowaną i unisioną nad głową. W tle górski krajobraz.
Warsztat

Trening BODYART®

Sport
Sport
darmowe
grupowe
plenerowe

Relaksujące ćwiczenia dla ciała i umysłu? Zapraszamy na treningi BODYART® z Beatą Krokowską! Trening odbędzie się 16.07 (termin odwołany) i 5.08 (sobota) o 10:00 w plenerze Dworku Białoprądnickiego. Wstęp na trening jest bezpłatny.

Uwaga: trening 16.07 został odwołany. Zajęcia odbędą się wyłącznie 5.08.

BODYART®

To holistyczny trening, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i na umysł, pomagając odnaleźć psychiczną i fizyczną harmonię oraz równowagę. Jego celem jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania ciała człowieka jako całości. Ćwiczenia opierają się na koncepcji Yin i Yang, teorii pięciu żywiołów oraz tradycyjnej medycynie chińskiej, czerpie również z tradycji jogi.

Prosimy o przyjście w stroju sportowym.

Beata Krokowska

Zakochana w Życiu, podróżach oraz czarnej kawie z cynamonem i musem kokosowym. Terapeutka pracy z ciałem, psycholożka, uwielbia pracować z ludźmi i pisać. Certyfikowana Provider metody TRE®, certyfikowana praktyk Brainspotting, trenerka umiejętności społecznych, instruktorka jogi (RYT 200), Jogi Nidry (RYT 50) i BODYART®.

W pracy z klientami wykorzystuje szerokie spektrum metod, które łączy ze sobą w taki sposób, by dopasować je idealnie do danej Osoby i jej potrzeb.

www.przeplyw.art

Sport
Sport

Podobne wydarzenia