Przeskocz do treści
Świt nad jeziorem, dwie kobiety w pozycjach Tao Yin stoją przy tafli wody, ich sylwetki są ciemne, ich ciała odbijają się w wodzie
Warsztat

Wakacyjne Tao Yin  – droga do wnętrza Siebie 

Sport
Sport
darmowe
grupowe
plenerowe

29 lipca i 13 sierpnia o 11:00 zapraszamy na spotkanie z Tao Yin w plenerze Dworku Białoprądnickiego. Będzie ono okazją do relaksu, wyciszenia i wprawienia ciała w ruch, a zarazem przestrzenią do pracy z oddechem i podniesienia sił witalnych.

Dlaczego Tao Yin?

Zabiegany tryb życia w obecnych czasach nie służy nikomu. Każdy potrzebuje czasu na relaks i chwili na uspokojenie swoich rozbieganych myśli. Jeśli szukasz czegoś dla siebie, być może właśnie udało Ci się to znaleźć!

Tao Yin

To tradycyjna zdrowotna gimnastyka chińska. Idealnie nadaje się dla każdej osoby, która chce pracować nad poprawą swojego samopoczucia i koncentracji. Można praktykować bez znaczenia na wiek czy poziom sprawności!

Na naszych zajęciach doświadczysz jak dzięki odpowiedniemu ruchowi i oddechowi poprawisz przepływ energii. Dzięki temu uwolnisz swoje ciało i umysł od nagromadzonego stresu i napięcia. Odzyskasz jasność umysłu a także wesprzesz swoją odporność i podniesiesz jakość życia odzyskując naturalną równowagę.

Ty też możesz podarować sobie wewnętrzny spokój i wolność!

Zabierz ze sobą: matę, wodę i wygodny strój sportowy.

Zajęcia poprowadzi Anna Sermet.

Nie obowiązują zapisy. Wstęp wolny.

Sport
Sport

Podobne wydarzenia