Przeskocz do treści
Doktor WOW
Warsztat

Warsztaty Doktora WOW!

Warsztaty

Zapraszamy na niebanalne warsztaty Doktora WOW. Będzie nie tylko ekscytująco ale i inspirująco. Dzieci zafascynowane widowiskowymi eksperymentami, rozbudzą swoje zainteresowania i ciekawość świata. To będzie prawdziwe show wypełnione zabawą, śmiechem, brawami i wybuchami…. śmiechu, okrzyków zdziwienia i zaskoczenia również.

Od godz. 14.00 będziemy bujać w obłokach. Czekają na nas m.in.: tworzenie chmury zamkniętej w butelce i w bańkach mydlanych, robienie samopompującego się balona, rosnące ciasto mydlane, gigantyczna mgła rozchodząca się po podłodze… Poznamy zagadnienia przemian fazowych na przykładzie kostek zwykłego oraz suchego lodu. Słowem – moc fascynujących aktywności z solidną porcją wiedzy.

O 16.00, rozpocznie się warsztat odlewniczy. Każde dziecko stworzy odlew własnej z ręki, splecionych z ręką rodzica. Doktor WOW zadba o zaznajomienie nas z materiałami odlewniczymi, zaprezentuje użycie alginatowej masy wyciskowej. W czasie, gdy gips będzie się utwardzał, wspólnie zrobimy slimy świecące w ciemności. Zarówno slimy, jak i odlewy rąk zabierzecie ze sobą do domu!

Czas trwania jednego warsztatu to 60-70 minut. Koszt udziału osoby w pojedynczym warsztacie: 25 zł (bilety obowiązują zarówno dzieci, jak i dorosłych). Uwaga. Możliwe jest wyłącznie uczestnictwo dziecka wraz z opiekunem.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku: 4-8 lat.

Liczba miejsc ograniczona! Zakup biletu poprzez: ekobilet lub w kasie Dworku (ul. Papiernicza 2).

Warsztaty

Podobne wydarzenia