Przeskocz do treści
Żółte tło, na zdjęciu głowa pieska z radosnym pyszczkiem i jednym uszkiem podniesionym do góry
Spotkanie

Z psem weselej w Dworku

Spotkanie
darmowe
plenerowe

Wspólnie z Fundacją Człowiek dla Zwierząt zapraszamy na kolejne spotkanie miłośników czworonogów i wszystkich zwierząt, tych szczęśliwych i kochanych oraz tych, które jeszcze czekają, by ktoś zaprosił je do swego życia.  Od 10.30 do 15.00 czekamy na was w plenerze Dworku.


W programie zaplanowano wiele atrakcji dla dorosłych, dzieci i psiaków. Jak zwykle będzie można skorzystać z porad lekarzy weterynarii, psich i kocich behawiorystów, groomerów, terapeutów. Będzie można także bezpłatnie zaczipować swojego zwierzaka. Podczas prelekcji dowiemy się czy raka można wyleczyć oraz jak pomóc czworonożnemu przyjacielowi w bólu i chorobie. Podopieczni Stowarzyszenia Integracji oraz Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Emaus” zaproszą do wspólnego robienia mat węchowych i szarpaków.

Z psem weselej na warsztatach


Ale to nie wszystko! Dowiemy się, co to jest nosework i sprawdzimy na warsztatach czy nasz pies dobrze się bawi wąchając zapachy. A na wszystkich lubiących poszukiwania rzeczy unikalnych czekać będzie „Pchli Targ” organizowany przez wolontariuszy małopolskich fundacji.

Z psem weselej w domu niż w schronisku


I najważniejsze – akcja adopcja! Jeśli jeszcze nie macie psa albo kota, chcecie po prostu dać dom jakiemuś samotnemu sierściuchowi, poznacie zwierzaki, które bardzo liczą na spotkanie z wami.

Spotkanie

Podobne wydarzenia