Przeskocz do treści
kobieta w czerwonej sukni stojąca na nadmorskim pomoście.
Spotkanie

Zdrowie holistyczne | Beata Karaś

Spotkanie
cykliczne

29 czerwca 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej Dworku odbędzie się spotkanie z terapeutką metody powięziowej Bowena – Beatą Karaś. To okazja by dowiedzieć się więcej o możliwościach terapii tą metodą w przywracaniu równowagi psychofizycznej organizmu oraz zadać nurtujące nas pytania związane z leczeniem schorzeń, skutków przewlekłego stresu i innych.

O technice Bowena

Z terapii Techniką Bowena może korzystać każdy w wieku od noworodka do późnej starości. Metoda jest delikatna i nie obciąża pacjenta.

W trakcie zabiegu pacjent leży w ubraniu na łóżku do masażu. Terapeuta wykonuje na ciele pacjenta serie delikatnych ruchów-ucisków. Uciski pobudzają organizm do samoleczenia. Zabieg wykonuje się  przez cienką odzież –  bez konieczności odsłaniania ciała, co nie zmniejsza skuteczności zabiegu.

Zabiegi Techniką Bowena wykonuje się z zachowaniem przerw od 5 do 10 dni. Korzystanie z terapii Bowena nie zastępuje medycyny akademickiej i leczenia farmakologicznego. W trakcie terapii Techniką Bowena należy kontynuować leczenie farmakologiczne zgodnie ze wskazaniami lekarza prowadzącego.

Więcej informacji na blogu: b e l l a t a – gabinet manualnych terapii naturalnych

Spotkanie

Podobne wydarzenia