Przeskocz do treści

MUSIC MATH | Zajęcia muzyczno-matematyczne z angielskim

MUSIC MATH to zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 1,5–3 lat. Autorski program przy pomocy wesołych zabaw dostosowanych do wieku dzieci doskonale łączy muzykę z matematyką tak, aby rozwijać szeroko pojętą inteligencję małego dziecka. Zapraszamy na zajęcia muzyczno-matematyczne z elementami języka angielskiego dla dzieci.

Łączenie muzyki z matematyką nie jest czymś nowym. Już w Starożytnej Grecji mówiono o wzajemnych zależnościach pomiędzy liczbami, dźwiękami i ruchem. Nauka poprzez przenikanie się tych dwóch dziedzin w zabawie z maluchami doskonale wpływa na ich kreatywność, wyobraźnię, pamięć, myślenie operacyjne, myślenie logiczne, mowę, słuch, a także umiejętności językowe.

PROWADZĄCE ZAJĘCIA MUSIC MATH

Agata Nabielec to certyfikowana nauczycielka skrzypiec metodą Suzuki 1 i 2 stopnia. Pracuje w Krakowskiej Szkole Suzuki, gdzie zajmuje się nauczaniem dzieci indywidualnie i w grupie. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. Współpracowała z różnymi orkiestrami w kraju i za granicą. Na stałe współpracuje z Filharmonią Krakowską i Orkiestrą Akademii Beethoveenowskiej. Prywatnie mama trójki dzieci.

Joanna Kwinta – z wykształcenia pedagog. Ukończyła studia: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Pedagogika Rodziny, a także Pedagogika Resocjalizacyjna. Ma 13-letnie doświadczeniem w pracy z dziećmi, które nabyła w placówkach opiekuńczo–wychowawczych oraz przedszkolach. Uważa, że dzieci najlepiej przyswajają wiedzę poprzez ruch i zmysły. Swoje kompetencje podnosi biorąc udział w szkoleniach z zakresu kreatywnej edukacji matematycznej w żłobku i przedszkolu, zabaw sensorycznych oraz sensoplastyce. Mama dwójki dzieci, których wychowanie opiera na nurcie Rodzicielstwa Bliskości. Filozofię tę przekłada również na swoją pracę.

INFORMACJE PRAKTYCZNE O MUSIC MATH

Prowadzący: Agata Nabielec, Joanna Kwinta

Termin: wrzesień 2023–czerwiec 2024 (Zajęcia rozpoczynają się 7 IX 2023 r.)

czwartki od 11:30–12:10

Miejsce: Sala Wielofunkcyjna Zajazdu Kościuszkowskiego (ul. Białoprądnicka 3, Kraków)

Opłata: od lutego 160 zł / miesiąc za dziecko + opiekun | 45 zł / zajęcia za dziecko + opiekun

Rodzeństwo poniżej 1 roku życia – wstęp wolny

Rodzeństwo powyżej 1 roku życia – 20% zniżki (tylko w karnecie miesięcznym).

Kontakt:

musicmath@op.pl

Agata Nabielec: tel. 501 138 198

Joanna Kwinta: tel. 883 426 065

Uwaga! Przed pierwszymi zajęciami pobierz, wypełnij i podpisz kartę uczestnika.

KARTA UCZESTNIKA

INFORMACJE O OPŁACIE

Opłatę za kurs należy uiścić do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowo Centrum Kultury.

DANE DO PRZELEWU

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Bank Pekao SA 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

Uwaga! W tytule przelewu prosimy zamieścić następujące informacje: dworek/music math/imię i nazwisko uczestnika/miesiąc/rok.

REGULAMIN ZAJĘĆ