Przeskocz do treści
Czarnobiałe zdjęcie, na nim Jan Pentz od ramion w górę, białe tło
Koncert

Janek Pentz | Koncert

Muzyka
biletowane
płatne

Spokój i ekscytacja… takie uczucia zagoszczą w Was podczas koncertu gitarowego Janka Pentza będącego intymną rozmową z dźwiękiem. Będzie to bliskie spotkanie artysty i publiczności, wymiana myśli, wspólne przeżywanie intensywnych emocji, które z pewnością wypełnią ten nastrojowy wieczór.

To spojrzenie na pozornie odległy świat, który każdy powinien odkryć. Podróż do wnętrza, rozmowa z niedoskonałością, poszukiwanie świateł. Chciałbym, żeby ta jedna gitara, ta jedna opowieść, mogła stać się rozdziałem także Twojej własnej historii. – tak o swoim nowym albumie “PARADOX” mówi akustyczny gitarzysta fingerstyle i kompozytor, Janek Pentz. Spotkamy się z nim już w sobotę 25 listopada, o godzinie 19.00.

Janek Pentz

Janek Pentz to polski gitarzysta fingerstyle i kompozytor. Ma za sobą wspólne koncerty z gwiazdami, jak m. in. Tommy Emmanuel, Andy McKee, Andrew York, Mike Dawes, Alex Misko or Daniel Cavanagh (Anathema) i współpracę z wieloma znakomitymi artystami. Koncertował w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, na Łotwie, w Austrii, Belgii, Holandii i… w Watykanie, grając na festiwalach i koncertach indywidualnych. Wydał trzy autorskie, solowe płyty. W Polsce został doceniony dzięki ciągłym trasom koncertowym i występom na żywo jako solista-wirtuoz fingerstyle, ale także dzięki występom w duecie z najbardziej ikonicznymi wokalistkami polskiej sceny, jak Edyta Geppert czy Martyna Jakubowicz, dodając swoje świeże muzyczne podejście do ich dziedzictwa. Otwierał koncerty Kwiatu Jabłoni. Zwycięzca wielu prestiżowych konkursów, ostatnio HASPA Guitar Cup w Hamburgu.

Termin: 25 listopada, godz. 19.00
Miejsce: Sala Kominkowa (budynek główny)
Bilety: 30 zł – do nabycia w kasie Dworku oraz na ekobilet.pl

Muzyka

Podobne wydarzenia