Przeskocz do treści
Dziecięce ręce trzymają biało-czerwone serduszko. W tle Wawel
Koncert

Rodzinne śpiewanie z okazji 105. rocznicy odzyskania niepodległości

Muzyka
darmowe
rodzinne

Co rok w Dworku świętujmy naszą Niepodległość radośnie i w rodzinnym gronie. Zapraszamy i tym razem na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Rozpoczynamy o godzinie 16:00 w Budynku Głównym Dworku Białoprądnickiego. Tradycyjnie koncert poprowadzi Jan Migała.

Na to wyjątkowe wydarzenie  zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiewać – małych i dużych, rodziców i dzieci, dziadków i wnuków, ciocie i wujków, sąsiadów i przyjaciół!

Koncert nawiązuje do tradycji z okresów rozbiorów i wojen, kiedy to w polskich domach spotykali się ludzie, aby wspólnie śpiewać i czytać poezję polską, kultywując w ten sposób patriotyzm. Będziemy chcieli odtworzyć atmosferę tamtych spotkań, zapraszając Państwa do wspólnego udziału w tym koncercie. Dla wszystkich zostaną przygotowane śpiewniki. Koncert poprowadzi Jan Migała.

W koncercie wezmą udział:

  • Dorota Helbin (sopran)
  • Kristina Kutnik (fortepian)
  • Wiesław Popiołek (tenor)
  • Jan Migała (baryton)

W tym roku 11 listopada – świętujemy 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkich, którym bliska jest idea wspólnego świętowania obchodów Dnia Niepodległości gorąco zapraszamy. Z pomocą profesjonalistów i przy dźwiękach pianina zaśpiewamy wspólnie znane pieśni patriotyczne.

To będzie wyjątkowe popołudnie!

Muzyka

Podobne wydarzenia