Przeskocz do treści
Grafika: kwiat i rośliny, jak naszkicowane ołówkiem.
Spotkanie

SABAS | Między poezją a prozą

Literatura
cykliczne

15 kwietnia o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Elżbietą Śnieżkowską-Bielak – poetką, pisarką, członkinią Oddziału Dolnośląskiego Związku Literatów Polskich we Wrocławiu oraz Wrocławskiego Oddziału Stowarzyszenia Autorów Polskich. Mieszka w Gryfowie Śląskim.

Pisze dla dorosłych i dla dzieci. Spod jej pióra wyszło osiem tomików poezji, trzy powieści, dwa zbiory opowiadań, wiersze, bajki i opowiadania dla dzieci.

Jest autorką książek wspomagających, nauczanie języka polskiego Psoty literek i Językowe Łamigłówki oraz pozycji wspomagającej naukę oprawnej artykulacji głosek Mówię wyraźnie. W wydawnictwie Harmonia wydała także zbiór bajek terapeutycznych Bajeczne mikstury…, legendy o zamkach polskich Czy w tym zamku straszy oraz śpiewnik dla dzieci Nasze piosenki , a w wydawnictwie Olimp trzy książki sprawdzające czytanie ze zrozumieniem, Są to Bajki z wioski Bałałajki, W naszym planie dobre wychowanie i Opowieści wróbelka Bajerka

W 2018 roku pisarka wydała dwie powieści Taniec z psychopatą w Warszawskiej Grupie Wydawniczej i Oni byli Niezłomni w gdańskim wydawnictwie Meandry.

W procesie wydawniczym znajduje się kilka nowych książek autorki. W 2008 roku pisarka otrzymała od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaczenie Zasłużeni dla Kultury Polskiej, a w 2019 minister tego samego resortu odznaczył pisarkę brązowym medalem Zasłużeni Kulturze Gloria Artis.

Miejsce: piwnice Dworku (ul. Papiernicza 2)

Wstęp wolny

Prowadzenie: Beata Anna Symołon

Literatura

Podobne wydarzenia