Przeskocz do treści
Na obrazku widać otwartą książkę
Spotkanie

SABAS | Promocja książki „Podloty”

Literatura
cykliczne
darmowe

Zapraszamy do Salonu Artystycznego Beaty Anny Symołon. 20 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się promocja książki Mikołaja Konkiewicza „Podloty”, zdobywcy Grand Prix w VI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O Złotą Pszczołę” organizowanym przez Fundację czAR(T) Krzywogońca z udziałem prezes fundacji, Grażyny Wojcieszko.

Mikołaj Konkiewicz (1991 r.) – poeta, fotograf, raper. Absolwent studiów magisterskich na kierunku Fotografia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Autor tomiku Dystans Ucieczki (2019 rok).

Laureat konkursów poetyckich, takich jak m.in. 38. Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Haliny Poświatowskiej czy 51. Ogólnopolski Konkurs Literacki „O Rubinową Hortensję”, a także uczestnik festiwali fotograficznych, takich jak np. Noorderlicht Photography w Groningen, Photomonth w Krakowie czy 9 Biennale Fotografii w Poznaniu.

Członek duetu hip hopowego Krzyk Miejskich Ptaków. Prywatnie tata Tobiasza i Jeremiasza, zakochany w ich Mamie Paulinie. Zawodowo jest fotografem reportażowym i teatralnym, a także zajmuje się pisaniem o fotografii.

Literatura

Podobne wydarzenia