Przeskocz do treści
młoda ciemnowłosa kobieta w niebieskim żakiecie
Spotkanie

Zdrowie holistyczne | Andrea Bnin-Bnińska

Spotkanie

Zdrowienie a emocje

W sobotę, 20 stycznia o godz. 17.00, w Sali Teatralnej Dworku odbędzie się spotkanie z Andreą Bnin-Bnińską, specjalistką w zakresie systemowej psychosomatycznej terapii metodą Recall Healing, konsultantką Totalnej Biologii, trenerką mentalną (ATM).

Recall Healing

Recall Healing jest metodą terapeutyczną autorstwa francuskiego lekarza – dra Gilberta Renauda. Jej celem jest zrozumienie związku między doświadczeniami emocjonalnymi a chorobami fizycznymi. Dr Renaud uważa, że większość chorób ma swoje korzenie w doświadczeniach emocjonalnych zapisanych w naszej biologicznej pamięci.

Według założeń metody praktykowanej przez Andreę Bnin-Bnińską nasze ciało reaguje na stres, traumy czy konflikty, rozwijając różne choroby. Organy i systemy ciała są powiązane z konkretnymi konfliktami emocjonalnymi, które mogą pochodzić zarówno z teraźniejszości, jak i z przeszłości. Kluczowym elementem jest zidentyfikowanie tych konfliktów i zrozumienie, w jaki sposób wpływają one na nasze zdrowie.

Andrea Bnin-Bnińska

Andrea Bnin-Bnińska – wykształcenie zdobyła w Międzynarodowym Instytucie Recall Healing, zajmuje się terapią psychosomatyczną w ramach Totalnej Biologii, jest wykładowczynią w Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, prowadzi różnorodne warsztaty, wykłady oraz konsultacje indywidualne.

Spotkanie

Podobne wydarzenia