Przeskocz do treści
Czarno-białe zdjęcie zepołu Coffee Experiment znajdującego się na scenie podczas koncertu - wokalistka, perkusista i gitarzysta.
Koncert

Letnie Granie | Coffee Experiment

Muzyka
plenerowe
darmowe

Coffee Experiment w Dworku Białoprądnickim

2 lipca o 19:00, koncertem zespołu Coffee Experiment, rozpoczniemy w Dworku Białoprądnickim wakacyjny cykl niedzielnych koncertów – Letnie Granie. Jak filiżanka wybornej kawy o poranku, ten zespół sprawi, że rozpoczniemy lato w doskonałych nastrojach.

Letnie granie 

Jeśli lato, to tylko w rytm muzyki, a ta najlepiej brzmi oczywiście pod gołym niebem, w ciepłe wieczory i rozgwieżdżone noce. Dlatego w Dworku Białoprądnickim od lipca ruszamy z cyklem Letnie Granie. Co niedzielę o 19:00 będziemy spotykać się na naszej scenie plenerowej, podczas fenomenalnych koncertów. Od muzyki klasycznej, przez tango, jazz, funk i soul, po folkowe brzmienia i elektroniczne eksperymenty – zapraszamy do wakacyjnej, muzycznej podróży! W tym pociągu nie będzie miejsca na nudę. 

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Coffee Experiment

To kolektyw dziewięciu przyjaciół, którzy lubią bawić się rytmem, formą i melodią. Tworzona przez nich muzyka jest osadzona na dźwiękach z pogranicza muzyki soul i R&B, jednocześnie zalotnie nawiązując do jazzowych korzeni muzyki popularnej.

Energiczne motywy sekcji dętej, groove basu i perkusji, który sam wprawia nogi w ruch. Nie wspominając o melodyjnych wstawkach gitary, unoszących duszę chórkach, miękkiej harmonii, a przy tym magicznym wokalu.

Cechą muzyki Coffee Experiment jest radość grania zrodzona ze wspólnego wysiłku, aby rozwijać się twórczo. Wymieniając się indywidualnymi inspiracjami, refleksjami i doświadczeniami wspólnie z publicznością tworzą kameralną atmosferę domówki na koncertach.

Projekt dofinansowany ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Muzyka

Podobne wydarzenia