Przeskocz do treści
oświetlona, zadymiona scena, na pierwszym planie skrzypek, z tyłu klawiszowiec
Koncert

Letnie Granie | D-Mol Electronic Tango Project

Muzyka
darmowe
plenerowe

Ten argentyńsko-polski skład porwie Was do tańca już 6 sierpnia, jak zwykle o godzinie 19:00, podczas kolejnego koncertu w ramach Letniego Grania! Klasyczne argentyńskie tango i unikalny, nowoczesny styl elektroniczny to w końcu koktajl muzyczny idealny na lato.

Letnie granie 

Jeśli lato, to tylko w rytm muzyki. Ta najlepiej brzmi oczywiście pod gołym niebem, w ciepłe wieczory i rozgwieżdżone noce. Dlatego w Dworku Białoprądnickim od lipca ruszamy z cyklem Letnie Granie. Co niedzielę o 19:00 będziemy spotykać się na naszej scenie plenerowej, podczas fenomenalnych koncertów. Od muzyki klasycznej, przez tango, jazz, funk i soul, po folkowe brzmienia i elektroniczne eksperymenty – zapraszamy do wakacyjnej, muzycznej podróży! W tym pociągu nie będzie miejsca na nudę. 

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

D-Mol Electronic Tango Project

Projekt D-Mol Electronic Tango Project rozpoczął się w 2014 roku w Mar del Plata (Buenos Aires-Argentyna). Skład wykonuje własne oryginalne piosenki i wersje klasycznych tang w świeżym, odważnym i aktualnym stylu. Ich główną inspiracją jest Astora Piazzolli, wirtuoza kojarzonego z miastem, w którym zespół ma swoje korzenie)

Ich autorska mieszanka solidnej muzycznej struktury z kolorytami i teksturą typową dla elektronicznych brzmień, zapewniają publiczności awangardowe doświadczenie, nie gubiąc przy tym czaru klasycznego, argentyńskiego tanga. Do stworzenia tej wyjątkowej atmosfery D-Mol Electronic Tango Project wykorzystuje elementy skrzypiec i muzyki elektronicznej.

Projekt dofinansowany ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Muzyka

Podobne wydarzenia