Przeskocz do treści
Grupa młodych ludzi w ubraniach w stylu retro stoi w kuchni. Jeden z chłopaków gra na kontrabasie, chłopak obok przygląda mu się z zainteresowaniem, reszta patrzy na dziewczynę z płytą winylową w dłoni. Dziewczyna patrzy w obiektyw.
Koncert

Letnie Granie | Emily Family

Muzyka
darmowe
plenerowe

27.08 o 19, podczas finałowego koncertu w ramach Letniego Grania, przyjemnie i czule zakończymy wakacje w rytm dźwięków składu Emily Family – zespołu o charakterze kojącym jak herbatka u babci. 

Letnie granie 

Jeśli lato, to tylko w rytm muzyki, a ta najlepiej brzmi oczywiście pod gołym niebem, w ciepłe wieczory i rozgwieżdżone noce. Dlatego w Dworku Białoprądnickim od lipca ruszamy z cyklem Letnie Granie. Co niedzielę o 19:00 będziemy spotykać się na naszej scenie plenerowej, podczas fenomenalnych koncertów. Od muzyki klasycznej, przez tango, jazz, funk i soul, po folkowe brzmienia i elektroniczne eksperymenty – zapraszamy do wakacyjnej, muzycznej podróży! W tym pociągu nie będzie miejsca na nudę. 

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Emily Family

Emily Family to młoda, muzyczna rodzina z wyboru. W swoim pełnym barw i muzycznych smaczków repertuarze sięgają do bogactwa nurtów muzycznych od jazzu po soul i funk. Ten młody skład jeszcze zatrzęsie niejedną sceną! A wszystko to w rodzinnym, niepowtarzalnym stylu. 

Projekt dofinansowany ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Muzyka

Podobne wydarzenia