Przeskocz do treści
Śpiewaczka operowa w zielonej sukni przyozdobionej w czarne pióra, siedząca za fortepianem, uśmiecha się do aparatu unosząc w górę rękę, za nią widać publiczność
Koncert

Letnie Granie | Wieczór z Operą

Muzyka
darmowe
plenerowe

23 lipca o godzinie 19:00, w ramach wakacyjnego cyklu niedzielnych koncertów Letnie Granie, spędzimy magiczny wieczór z operą w aranżacjach znanych i cenionych artystek i artystów krakowskiej sceny.

Letnie granie 

Jeśli lato, to tylko w rytm muzyki, a ta najlepiej brzmi oczywiście pod gołym niebem, w ciepłe wieczory i rozgwieżdżone noce. Dlatego w Dworku Białoprądnickim od lipca ruszamy z cyklem Letnie Granie. Co niedzielę o 19:00 będziemy spotykać się na naszej scenie plenerowej, podczas fenomenalnych koncertów. Od muzyki klasycznej, przez tango, jazz, funk i soul, po folkowe brzmienia i elektroniczne eksperymenty – zapraszamy do wakacyjnej, muzycznej podróży! W tym pociągu nie będzie miejsca na nudę. 

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny

Wieczór z Operą

W trakcie Wieczoru z Operą usłyszymy to, co najlepsze w muzyce operowej, operetkowej i musicalowej. Arie zarówno pełne wdzięku i melodyjności, jak i te tryskające ironicznym humorem. Wystąpią – rzecz jasna – znani i cenieni artyści i artystki scen krakowskich. W utworach solowych i duetach różnorodnych gatunków muzycznych zaprezentują się:

  • Dorota Helbin (sopran), 
  • Witold Wrona (tenor), 
  • Jan Migała (baryton) 
  • Krzysztof Augustyn (piano). 

Koncert poprowadzi Jan Migała.

Projekt dofinansowany ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Muzyka

Podobne wydarzenia