Przeskocz do treści
członkowie zespołu LOOB w kolorowych ubraniach, w garażu, pozują do zdjęcia w różnych pozycjach, stojąc i kucając, z zawadiackimi minami
Koncert

Letnie Granie | LOOB

Muzyka
darmowe
plenerowe

LOOB w Dworku Białoprądnickim

9 lipca o godzinie 19:00, w ramach wakacyjnego cyklu niedzielnych koncertów Letnie Granie na naszej scenie zagości zespół LOOB. Mówiąc LOOB myślimy z kolei “dobra zabawa”, ale tego nie da się opisać – to muzyka, której trzeba doświadczyć! 

Letnie granie 

Jeśli lato, to tylko w rytm muzyki, a ta najlepiej brzmi oczywiście pod gołym niebem, w ciepłe wieczory i rozgwieżdżone noce. Dlatego w Dworku Białoprądnickim od lipca ruszamy z cyklem Letnie Granie. Co niedzielę o 19:00 będziemy spotykać się na naszej scenie plenerowej, podczas fenomenalnych koncertów. Od muzyki klasycznej, przez tango, jazz, funk i soul, po folkowe brzmienia i elektroniczne eksperymenty – zapraszamy do wakacyjnej, muzycznej podróży! W tym pociągu nie będzie miejsca na nudę. 

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny

LOOB

Ten skład to instrumentalne połączenie jazzu, elektroniki i hip hopu, które stworzyli członkowie zespołów Mystique Fleet i Earthtwins.

Zagrają dla nas:

  • Dominik Szahidewicz – syntezatory, 
  • Jean-Philippe Breuil – bas, 
  • Jakub Byczek – Gitara, 
  • Kamil Kaczmarczyk – perkusja.

Projekt dofinansowany ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Projekt dofinansowany ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Muzyka

Podobne wydarzenia